P&V INVEST, s.r.o. - prodej zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD v lokalitě Na Výsluní - Netovice u Slaného P&V INVEST, s.r.o. - prodej zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD v lokalitě Na Výsluní - Netovice u Slaného. P&V INVEST, s.r.o. - prodej zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD v lokalitě Na Výsluní - Netovice u Slaného

LOKALITA NA VÝSLUNÍ - NETOVICE U SLANÉHO

Předností lokality Na výsluní v Netovicích u Slaného je klid a volnost venkovského prostředí, ale také rychlá dostupnost do Prahy a do blízského města Slaného. Jižní stráň je otevřená slunci a výhledu do okolní zvlněné krajiny s lesíky, loukami, zasetými, sklizenými nebo na zimu zoranými poli. Pokud si chcete projet okolí na koni, můžete si jej osedlat u sedláka v Netovicích.

Budete překvapeni, ale ve Slaném, královském městě, naleznete kompletní služby a příjemné lidi. Malé krámky s atmosférou malého města, kde se skoro všichni znají, ale i tři supermarkety na jednom místě, taky hospůdky, vinárny, pizzerie, zimní stadion, plavecký stadion, plochou dráhu, dokonce i malé letiště. Pokud toužíte po kultuře, zajděte do proslulého slánské divadla, můžete do městského kina, letního kina. Vzdělání a průpravu do universit i amerických zajistíte vašim dětem ve slánských základních školách a gymnaziu. Budete-li si chtít třeba zahrát golf, pár kilometrů odtud v Beřovicích najdete golfové hřiště.

Pozemky jsou připraveny na stavbu Vašeho vysněného rodinného domu a tím se můžete ocitnout na výsluní do konce Vašeho života. Na kraji Vašeho budoucího pozemku je postaven elektropilíř, přípojka na splaškovou kanalizaci, přípojka vodovodní, přípojka telefonu, pozemek je přístupný po úplně nové asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením.

Keramické obklady a dlažby do vašeho rodinného domu si můžete přijít vybrat do naší prodejny OBKLADŮ a DLAŽEB v NETOVICÍCH přímo u silnice na jižním kraji lokality. Se zemními pracemi na stavbě Vašeho rodinného domu Vám pomůžeme naší technikou. V případě, že budete chtít rodinný dům pouze podle vašich představ a šitý Vám přímo na míru a nespokojíte se s konvenčními katalogovými projekty, nakreslíme Vám dům, který bude i přímo pasovat na Vámi vybraný pozemek a zajistíme Vám bez starostí i stavební povolení.


fotogaleriefotogalerie pozemků a lokality

prodejnaobklady a dlažby - prodejna


Letecký pohled:

Kontakt:


P&V INVEST, s.r.o
Netovice 30, Slaný, 274 01

tel: 736 761 522
tel: 736 761 530

e-mail: pv_invest@volny.cz

Mapa - panorama: